PERFUMY i PRÓBKI ORYGINALNYCH PERFUM

0,00 zł
Informacje o reklamacji i zwrotach

Gwarancja i reklamacje

Chodziaż praktycznie nie mamy zgłoszeń reklamacyjnych to jednak informujemy, że w naszym sklepie mają Państwo taką samą gwarancję jak w sklepie stacjonarnych i staramy sie zawsze rozpatrzeć każdą reklamację w ciągu paru dni. Gwarancja jest udzielana na okres 12 miesiecy, chyba że w danej ofercie napisano inaczej.

Reklamacje

W celu zareklamowaniu zakupu należy wysłąć do nas towar z opisem rodzaju uszkodzenia, formy roszczenia oraz podaniem danych kontaktowych (np. w celu odesłąnia pełnowartośiowego produktu).
Reklamacje proszę odsyłać na adres:
F.H.U. SOWEX I
41-905 BYTOM, UL. B. KRZYWOUSTEGO 8/6
lub na adres korespondencyjny podany w wpisie CEIDG
- w pzrypadku watpliwości prosimy o kontakt e-mail biur@probkiperfum.com


Osobiste złożenie reklamacji

Towar można zareklamować również osobiście dostarczając go do naszych salonów fryzjerskich stacjonarnych, których lista jest wymieniona na stronie www.fryzjer1.pl

Prawo odstąpienia od umowy - zwroty

Każdy konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej poza siedzibą naszej firmy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru wysyłając na ww. adres odstąpienie od umowy (wzór klient otrzymuje z każdym zakupem), chyba , ze dany zakup jest wykluczony z prawa odstąpienia na mocy ustawy o prawach konsumenta.
Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy również w przypadku neizgodności towaru z ofertą, jendak dbamy o to aby kazda oferta była 100% zgodna z stanem faktycznym, dlatego jak na razie nie zdarzyło się abyśmy otrzymali tego typu roszczenie

Gwarantujemy, że próbki / odlewki perfum pochodzą z legalnego źródła i są 100% przelane z oryginalnych butelek danego producenta.


Próbki perfum zostały stworzne dla ludzi, którzy nie chcą wydawać znacznych pieniędzy na duże butelki perfum lub chcą sprawdzić zapach, zanim zdecydują się wydać paręset złotych. próbki perfum inaczej odlewki perfum to idealny sposób aby swój ulubiony zapach mieć zawsze pod ręką, dgyż rozmiar flakonika 5ml pozwala aby perfumy mieć zawsze przy sobie.

Probki perrfum lub odlewki perfum nane są na świecie pod różnymi nazwami, np. mini tester perfum, mini testery perfum,  miniaturka perfum, miniaturki perfum, próbka perfum, próbki perfum), ręcznie przelany lub przepsikany perfum, woda perfumowana bądź woda toaletowa bezpośrednio z dużej, oryginalnej butelki wybranego zapachu do mniejszej fiolki.

 

Oferujemy oryginalne perfumy najtaniej na rynku, w oryginalnych opakowaniach. Polecamy perfumy dla kobiety w promocyjnych cenach, dysponujemy najnowszymi zapachami. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić próbki perfum to dobrze trafiłeś, u nas kupisz oryginalne próbki perfum w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz sklep z próbkami perfum sprosta gustom każdego klienta. Jednym z najbardziej popularnych produktów, są perfumy dla mężczyzny, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Zapraszamy do zakupów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.