PERFUMY i PRÓBKI ORYGINALNYCH PERFUM

0,00 zł
Regulamin

F.H.U. SOWEX I istnieje już od 1997 r. dzięki swojej uczciwości i zretelnym podejściu do klienta. Prowadzimy kilkanaście salonów stacjonarnych oraz sklepy internetowe, w których można płacić zwykłym przelewem, szybkim pzrelewem a nawet kartą kredytową. Każdy możę sprawdzić naszą firmę w CEIDG https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/Search.aspx  wpisując NIP 6262388304
Gwaratujemy 100% royginalności naszych produktów a w przypadku wątpliwości proszę o kontakt tel. (w godz. 9:00 do 20:00) 501138065

Regulamin sklepu internetowego

Sklep prowadzony przez:
F.H.U. SOWEX I ADAM MARZYCKI
z siedzibą w
41-905 BYTOM, UL. B. KRZYWOUSTEGO 8/6, NIP 6262388304, REGON 273747902
w przypadku reklamacji bądź innych zgłoszeń należy się kontaktować na adres zgodny z wpisem w CEIDG


W sklepie obowiązują ceny podane w wartościach brutto w PLN

Przedsiębiorca jest wpisany w rejestr w CEIDG

Każdy klient korzysta z ochrony praw określonych w obowiązujących normach prawnych, w tym ustawie o prawach konsumenta oraz ustawie kodeks cywilny i kodeks postępowania cywilnego zgodnie z określonymi zasadami w ww. aktach prawnych.
W przypadku konsumentów (i na zasadzie określonych praw w ww. ustawach) można odstąpić od zakupu w ciągu 14 dni od chwili otrzymania towaru wysyłając odstąpienie, którego wzór każdy otrzymuje zaraz po dokonaniu zakupu na e-mail oraz listownie.

Każdy klient ma obowiązek przestrzegania norm środowiskowych, a sprzedawca wykorzystuje dane osobowe jedynie w celu realizacji umowy po czym trwale je usuwa.

Zawsze staramy się wysłać towar niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od zaksięgowania wpłaty lub zamówienia z określonym terminem płatności, za pośrednictwem firmy, którą klient (w tym konsument) wybrał - w przypadku braku wyboru za lub braku dopłaty do danego wyboru, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W kwestiach nieokreślonych bądź pisemnie nie uzgodnionych indywidualnie (pod rygorem nieważności) zastosowanie ma kodeks cywilny oraz kodeks postępowania cywilnego, również w odniesieniu miejsca rozpoznania sporu przez Sąd.


Oferujemy oryginalne perfumy najtaniej na rynku, w oryginalnych opakowaniach. Polecamy perfumy dla kobiety w promocyjnych cenach, dysponujemy najnowszymi zapachami. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić próbki perfum to dobrze trafiłeś, u nas kupisz oryginalne próbki perfum w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz sklep z próbkami perfum sprosta gustom każdego klienta. Jednym z najbardziej popularnych produktów, są perfumy dla mężczyzny, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Zapraszamy do zakupów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.